0603J2504P30BUT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2504P30BUT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603J2504P30BUT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 4.3PF 250V C0G/NP0 0603
Datasheety: 0603J2504P30BUT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 0603J2504P30BUT
Part Number 0603J2504P30BUT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4.3PF 250V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 157822 pcs Datový list 0603J2504P30BUT.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±0.1pF
Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Poruchovost -
Detailní popis 4.3pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapacitní 4.3pF