0603Y016P680CFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y016P680CFR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603Y016P680CFR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.68PF 16V C0G/NP0 0603
Datasheety: 0603Y016P680CFR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
32000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0603Y016P680CFR
Part Number 0603Y016P680CFR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.68PF 16V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 377143 pcs Datový list 0603Y016P680CFR.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±0.25pF
Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.68pF ±0.25pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapacitní 0.68pF