0603Y2000561KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000561KXR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603Y2000561KXR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 560PF 200V X7R 0603
Datasheety: 1.0603Y2000561KXR.pdf2.0603Y2000561KXR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
32000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0603Y2000561KXR
Part Number 0603Y2000561KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 560PF 200V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 748935 pcs Datový list 1.0603Y2000561KXR.pdf2.0603Y2000561KXR.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 560pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapacitní 560pF