0603Y2006P80DAT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2006P80DAT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603Y2006P80DAT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0603
Datasheety: 1.0603Y2006P80DAT.pdf2.0603Y2006P80DAT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
8000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0603Y2006P80DAT
Part Number 0603Y2006P80DAT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 405296 pcs Datový list 1.0603Y2006P80DAT.pdf2.0603Y2006P80DAT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±0.5pF
Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série FlexiCap™
hodnocení AEC-Q200 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 6.8pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapacitní 6.8pF