0805J0100331KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0100331KXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805J0100331KXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 10V X7R 0805
Datasheety: 1.0805J0100331KXT.pdf2.0805J0100331KXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805J0100331KXT
Part Number 0805J0100331KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 10V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 643560 pcs Datový list 1.0805J0100331KXT.pdf2.0805J0100331KXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapacitní 330pF