0805J1008P20CCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1008P20CCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805J1008P20CCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 8.2PF 100V C0G/NP0 0805
Datasheety: 1.0805J1008P20CCT.pdf2.0805J1008P20CCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805J1008P20CCT
Part Number 0805J1008P20CCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 8.2PF 100V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 355102 pcs Datový list 1.0805J1008P20CCT.pdf2.0805J1008P20CCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±0.25pF
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 8.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) kapacitní 8.2pF