0805J1502P40CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1502P40CQT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805J1502P40CQT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 2.4PF 150V C0G/NP0 0805
Datasheety: 0805J1502P40CQT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805J1502P40CQT
Part Number 0805J1502P40CQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.4PF 150V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 196166 pcs Datový list 0805J1502P40CQT.pdf
Napětí - Jmenovitá 150V Tolerance ±0.25pF
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Q, Low Loss Poruchovost -
Detailní popis 2.4pF ±0.25pF 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapacitní 2.4pF