0805J2503P90DFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2503P90DFT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805J2503P90DFT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 3.9PF 250V C0G/NP0 0805
Datasheety: 0805J2503P90DFT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805J2503P90DFT
Part Number 0805J2503P90DFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3.9PF 250V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 339310 pcs Datový list 0805J2503P90DFT.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±0.5pF
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 3.9pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapacitní 3.9pF