0805J5000221JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J5000221JDR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805J5000221JDR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 220PF 500V X7R 0805
Datasheety: 0805J5000221JDR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
24000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805J5000221JDR
Part Number 0805J5000221JDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 220PF 500V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 403696 pcs Datový list 0805J5000221JDR.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 220pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapacitní 220pF