0805J6303P30BCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J6303P30BCR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805J6303P30BCR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 3.3PF 630V C0G/NP0 0805
Datasheety: 1.0805J6303P30BCR.pdf2.0805J6303P30BCR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
24000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805J6303P30BCR
Part Number 0805J6303P30BCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3.3PF 630V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 184847 pcs Datový list 1.0805J6303P30BCR.pdf2.0805J6303P30BCR.pdf
Napětí - Jmenovitá 630V Tolerance ±0.1pF
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 3.3pF ±0.1pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) kapacitní 3.3pF