0805Y0160152FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0160152FCR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805Y0160152FCR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1500PF 16V C0G/NP0 0805
Datasheety: 1.0805Y0160152FCR.pdf2.0805Y0160152FCR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
24000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805Y0160152FCR
Part Number 0805Y0160152FCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1500PF 16V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 130608 pcs Datový list 1.0805Y0160152FCR.pdf2.0805Y0160152FCR.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 1500pF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapacitní 1500pF