0805Y0160331KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0160331KCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805Y0160331KCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 16V C0G/NP0 0805
Datasheety: 1.0805Y0160331KCT.pdf2.0805Y0160331KCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805Y0160331KCT
Part Number 0805Y0160331KCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 16V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 623324 pcs Datový list 1.0805Y0160331KCT.pdf2.0805Y0160331KCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace Boardflex Sensitive