0805Y2000472JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2000472JDR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805Y2000472JDR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 4700PF 200V X7R 0805
Datasheety: 0805Y2000472JDR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
24000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805Y2000472JDR
Part Number 0805Y2000472JDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4700PF 200V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 305560 pcs Datový list 0805Y2000472JDR.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 4700pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapacitní 4700pF