1111J1003P00BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J1003P00BQT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1111J1003P00BQT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 3PF 100V C0G/NP0 1111
Datasheety: 1111J1003P00BQT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1111J1003P00BQT
Part Number 1111J1003P00BQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3PF 100V C0G/NP0 1111 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 85905 pcs Datový list 1111J1003P00BQT.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±0.1pF
Tloušťka (Max) 0.070" (1.78mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1111 (2828 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce High Q, Low Loss Poruchovost -
Detailní popis 3pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) kapacitní 3pF