1111J1500151FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J1500151FQT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1111J1500151FQT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 150PF 150V C0G/NP0 1111
Datasheety: 1111J1500151FQT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1111J1500151FQT
Part Number 1111J1500151FQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 150PF 150V C0G/NP0 1111 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 21608 pcs Datový list 1111J1500151FQT.pdf
Napětí - Jmenovitá 150V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.070" (1.78mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1111 (2828 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Q, Low Loss Poruchovost -
Detailní popis 150pF ±1% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) kapacitní 150pF