1111J5000430KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J5000430KQT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1111J5000430KQT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 43PF 500V C0G/NP0 1111
Datasheety: 1111J5000430KQT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1111J5000430KQT
Part Number 1111J5000430KQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 43PF 500V C0G/NP0 1111 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 96248 pcs Datový list 1111J5000430KQT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.070" (1.78mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1111 (2828 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Q, Low Loss Poruchovost -
Detailní popis 43pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) kapacitní 43pF