1206J0100122GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0100122GCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206J0100122GCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1200PF 10V C0G/NP0 1206
Datasheety: 1.1206J0100122GCT.pdf2.1206J0100122GCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206J0100122GCT
Part Number 1206J0100122GCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1200PF 10V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 178926 pcs Datový list 1.1206J0100122GCT.pdf2.1206J0100122GCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1200pF ±2% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapacitní 1200pF