1206J0100151JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0100151JXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206J0100151JXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 150PF 10V X7R 1206
Datasheety: 1.1206J0100151JXT.pdf2.1206J0100151JXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206J0100151JXT
Part Number 1206J0100151JXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 150PF 10V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 343894 pcs Datový list 1.1206J0100151JXT.pdf2.1206J0100151JXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 150pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 150pF