1206J1002P70BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1002P70BQT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206J1002P70BQT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 1206
Datasheety: 1206J1002P70BQT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206J1002P70BQT
Part Number 1206J1002P70BQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 169044 pcs Datový list 1206J1002P70BQT.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±0.1pF
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Q, Low Loss Poruchovost -
Detailní popis 2.7pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapacitní 2.7pF