1206J3000201KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J3000201KQT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206J3000201KQT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 200PF 300V C0G/NP0 1206
Datasheety: 1206J3000201KQT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206J3000201KQT
Part Number 1206J3000201KQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 200PF 300V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 130907 pcs Datový list 1206J3000201KQT.pdf
Napětí - Jmenovitá 300V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Q, Low Loss Poruchovost -
Detailní popis 200pF ±10% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapacitní 200pF