1206J5000392KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J5000392KXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206J5000392KXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 3900PF 500V X7R 1206
Datasheety: 1.1206J5000392KXT.pdf2.1206J5000392KXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206J5000392KXT
Part Number 1206J5000392KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3900PF 500V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 403272 pcs Datový list 1.1206J5000392KXT.pdf2.1206J5000392KXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 3900pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 3900pF