1206Y0100472FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0100472FCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206Y0100472FCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 4700PF 10V C0G/NP0 1206
Datasheety: 1.1206Y0100472FCT.pdf2.1206Y0100472FCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206Y0100472FCT
Part Number 1206Y0100472FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4700PF 10V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 80265 pcs Datový list 1.1206Y0100472FCT.pdf2.1206Y0100472FCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 4700pF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapacitní 4700pF