1206Y0500472FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0500472FFT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206Y0500472FFT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 1206
Datasheety: 1206Y0500472FFT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206Y0500472FFT
Part Number 1206Y0500472FFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 61954 pcs Datový list 1206Y0500472FFT.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 4700pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapacitní 4700pF