1206Y0630681FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0630681FCR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206Y0630681FCR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 680PF 63V C0G/NP0 1206
Datasheety: 1.1206Y0630681FCR.pdf2.1206Y0630681FCR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
20000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206Y0630681FCR
Part Number 1206Y0630681FCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 680PF 63V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 122817 pcs Datový list 1.1206Y0630681FCR.pdf2.1206Y0630681FCR.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 680pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapacitní 680pF