1206Y1000152KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1000152KXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206Y1000152KXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1500PF 100V X7R 1206
Datasheety: 1.1206Y1000152KXT.pdf2.1206Y1000152KXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206Y1000152KXT
Part Number 1206Y1000152KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1500PF 100V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 367117 pcs Datový list 1.1206Y1000152KXT.pdf2.1206Y1000152KXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 1500pF