1206Y2000333MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y2000333MDT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206Y2000333MDT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.033UF 200V X7R 1206
Datasheety: 1206Y2000333MDT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206Y2000333MDT
Part Number 1206Y2000333MDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.033UF 200V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 190294 pcs Datový list 1206Y2000333MDT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.033µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapacitní 0.033µF