1206Y2502P70CFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206Y2502P70CFR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 1206
Datasheety: 1206Y2502P70CFR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
20000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206Y2502P70CFR
Part Number 1206Y2502P70CFR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 285913 pcs Datový list 1206Y2502P70CFR.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance 2.7pF Tloušťka (Max) C0G, NP0
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FlexiCap™ Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlněný proud - nízká frekvence High Reliability, Automotive hodnocení -
Polarizace 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce 1206Y2502P70CFR Lead Style 0.063" (1.60mm)
Výška - Sedící (Max) - Funkce Epoxy Mountable, High Temperature
Poruchovost - Rozšířený popis 2.7pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Resistance Series) ±0.25pF Popis CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 1206