1206Y2K02P20BCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y2K02P20BCR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206Y2K02P20BCR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 2.2PF 2KV C0G/NP0 1206
Datasheety: 1.1206Y2K02P20BCR.pdf2.1206Y2K02P20BCR.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1206Y2K02P20BCR
Part Number 1206Y2K02P20BCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.2PF 2KV C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 122412 pcs Datový list 1.1206Y2K02P20BCR.pdf2.1206Y2K02P20BCR.pdf
Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV) Tolerance ±0.1pF
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 2.2pF ±0.1pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapacitní 2.2pF