1206Y5000223KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000223KXR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206Y5000223KXR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.022UF 500V X7R 1206
Datasheety: 1.1206Y5000223KXR.pdf2.1206Y5000223KXR.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1206Y5000223KXR
Part Number 1206Y5000223KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 500V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 403457 pcs Datový list 1.1206Y5000223KXR.pdf2.1206Y5000223KXR.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.022µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 0.022µF