1206Y6300682KER
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y6300682KER Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206Y6300682KER
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 6800PF 630V X7R 1206
Datasheety: 1206Y6300682KER.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1206Y6300682KER
Part Number 1206Y6300682KER Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 6800PF 630V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 276325 pcs Datový list 1206Y6300682KER.pdf
Napětí - Jmenovitá 630V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série FlexiCap™
hodnocení AEC-Q200 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 6800pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 6800pF