1210J2000222JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2000222JXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210J2000222JXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 2200PF 200V X7R 1210
Datasheety: 1.1210J2000222JXT.pdf2.1210J2000222JXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210J2000222JXT
Part Number 1210J2000222JXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2200PF 200V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 198600 pcs Datový list 1.1210J2000222JXT.pdf2.1210J2000222JXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 2200pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapacitní 2200pF