1210J2000223MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2000223MDR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210J2000223MDR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.022UF 200V X7R 1210
Datasheety: 1210J2000223MDR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
16000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210J2000223MDR
Part Number 1210J2000223MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.022UF 200V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 161467 pcs Datový list 1210J2000223MDR.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.022µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapacitní 0.022µF