1210J5000182KAT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J5000182KAT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210J5000182KAT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1800PF 500V C0G/NP0 1210
Datasheety: 1210J5000182KAT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210J5000182KAT
Part Number 1210J5000182KAT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1800PF 500V C0G/NP0 1210 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 172148 pcs Datový list 1210J5000182KAT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série -
hodnocení AEC-Q200 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1800pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapacitní 1800pF