1210J5000560GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J5000560GFT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210J5000560GFT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 1210
Datasheety: 1210J5000560GFT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210J5000560GFT
Part Number 1210J5000560GFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 1210 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 101596 pcs Datový list 1210J5000560GFT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 56pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) kapacitní 56pF