1210Y0500102FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0500102FCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210Y0500102FCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 1210
Datasheety: 1.1210Y0500102FCT.pdf2.1210Y0500102FCT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1210Y0500102FCT
Part Number 1210Y0500102FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 1210 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 61399 pcs Datový list 1.1210Y0500102FCT.pdf2.1210Y0500102FCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 1000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapacitní 1000pF