1210Y2000561JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y2000561JCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210Y2000561JCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1210
Datasheety: 1.1210Y2000561JCT.pdf2.1210Y2000561JCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210Y2000561JCT
Part Number 1210Y2000561JCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1210 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 173944 pcs Datový list 1.1210Y2000561JCT.pdf2.1210Y2000561JCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 560pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapacitní 560pF