1210Y2K00472MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y2K00472MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210Y2K00472MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 4700PF 2KV X7R 1210
Datasheety: 1.1210Y2K00472MXT.pdf2.1210Y2K00472MXT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1210Y2K00472MXT
Part Number 1210Y2K00472MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4700PF 2KV X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 189214 pcs Datový list 1.1210Y2K00472MXT.pdf2.1210Y2K00472MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV) Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 4700pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapacitní 4700pF