1808J0100122FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0100122FCR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808J0100122FCR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1200PF 10V C0G/NP0 1808
Datasheety: 1.1808J0100122FCR.pdf2.1808J0100122FCR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808J0100122FCR
Part Number 1808J0100122FCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1200PF 10V C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 96107 pcs Datový list 1.1808J0100122FCR.pdf2.1808J0100122FCR.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1200pF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapacitní 1200pF