1808J0100224MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0100224MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808J0100224MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.22UF 10V X7R 1808
Datasheety: 1.1808J0100224MXT.pdf2.1808J0100224MXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808J0100224MXT
Part Number 1808J0100224MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.22UF 10V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 173816 pcs Datový list 1.1808J0100224MXT.pdf2.1808J0100224MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 0.22µF