1808J0160474MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0160474MDR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808J0160474MDR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.47UF 16V X7R 1808
Datasheety: 1808J0160474MDR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808J0160474MDR
Part Number 1808J0160474MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.47UF 16V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 130613 pcs Datový list 1808J0160474MDR.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapacitní 0.47µF