1808J0630183KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0630183KXR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808J0630183KXR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.018UF 63V X7R 1808
Datasheety: 1.1808J0630183KXR.pdf2.1808J0630183KXR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808J0630183KXR
Part Number 1808J0630183KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.018UF 63V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 302965 pcs Datový list 1.1808J0630183KXR.pdf2.1808J0630183KXR.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.018µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 0.018µF