1808J1000152MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J1000152MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808J1000152MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1500PF 100V X7R 1808
Datasheety: 1.1808J1000152MXT.pdf2.1808J1000152MXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808J1000152MXT
Part Number 1808J1000152MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1500PF 100V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 274888 pcs Datový list 1.1808J1000152MXT.pdf2.1808J1000152MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 1500pF