1808J1K20180FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J1K20180FCR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808J1K20180FCR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 18PF 1.2KV C0G/NP0 1808
Datasheety: 1.1808J1K20180FCR.pdf2.1808J1K20180FCR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808J1K20180FCR
Part Number 1808J1K20180FCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 18PF 1.2KV C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 66043 pcs Datový list 1.1808J1K20180FCR.pdf2.1808J1K20180FCR.pdf
Napětí - Jmenovitá 1200V (1.2kV) Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 18pF ±1% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapacitní 18pF