1808J2000102FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J2000102FCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808J2000102FCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1808
Datasheety: 1.1808J2000102FCT.pdf2.1808J2000102FCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808J2000102FCT
Part Number 1808J2000102FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 75687 pcs Datový list 1.1808J2000102FCT.pdf2.1808J2000102FCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1000pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapacitní 1000pF