1808J2000471FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J2000471FFT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808J2000471FFT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1808
Datasheety: 1808J2000471FFT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808J2000471FFT
Part Number 1808J2000471FFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 56801 pcs Datový list 1808J2000471FFT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 470pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapacitní 470pF