1808Y1005P60CFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1005P60CFR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808Y1005P60CFR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1808
Datasheety: 1808Y1005P60CFR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808Y1005P60CFR
Part Number 1808Y1005P60CFR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 159235 pcs Datový list 1808Y1005P60CFR.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±0.25pF
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 5.6pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapacitní 5.6pF