1808Y2000333MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2000333MDR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808Y2000333MDR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.033UF 200V X7R 1808
Datasheety: 1808Y2000333MDR.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1808Y2000333MDR
Part Number 1808Y2000333MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.033UF 200V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 116511 pcs Datový list 1808Y2000333MDR.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.033µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapacitní 0.033µF