1808Y2000472KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2000472KDR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808Y2000472KDR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 4700PF 200V X7R 1808
Datasheety: 1808Y2000472KDR.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1808Y2000472KDR
Part Number 1808Y2000472KDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4700PF 200V X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 189582 pcs Datový list 1808Y2000472KDR.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapacitní 4700pF