1808Y3K00331KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y3K00331KXR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808Y3K00331KXR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 3KV X7R 1808
Datasheety: 1.1808Y3K00331KXR.pdf2.1808Y3K00331KXR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808Y3K00331KXR
Part Number 1808Y3K00331KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 3KV X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 215702 pcs Datový list 1.1808Y3K00331KXR.pdf2.1808Y3K00331KXR.pdf
Napětí - Jmenovitá 3000V (3kV) Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitní 330pF