1808YA250330GCTPY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250330GCTPY2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808YA250330GCTPY2
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 1808
Datasheety: 1808YA250330GCTPY2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808YA250330GCTPY2
Part Number 1808YA250330GCTPY2 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 51438 pcs Datový list 1808YA250330GCTPY2.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení X1 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 33pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapacitní 33pF